Studio Moderna s.r.o.

#53849Objednané zboží nedorazilo a nechtějí vrátit peníze.

19.11.2021, před 2 lety

Adam Chlumecký

Bacha na tuto společnost!!!

3.11. jsem objednal zboží online u této společnosti a ani po více než dvou týdnech nedorazilo. Ani žádné vyrozumění o zpoždění. Obrátil jsem se na společnost přes e-mail a "děsně milá" paní M. B. mě napsala, že jednu položku z objednaného zboží nemají skladem (Přistýlka Aloe Vera Velikost:140x190 cm SKU:110070379) a že si mám počkat další týden/ny..

Tato velmi arogantní dáma se snažila vymanévrovat z problémů - že prý neni schopna ověřit zda byl produkt skladem v době mé objednávky. Ale já to mám černé na bílém v přijaté zprávě o objednání.

Při objednání zboží bylo psáno PRODUKT SKLADEM, dodání do 7 dnů. To by znamenalo doručení do 10.11. Dnes je 19. 11. a zboží nikde! Kdybych se neozval já tak by mi nejspíš nedali vědět nikdy.

Požádal jsem o okamžité vrácení částky na účet a paní mi odvětila ať si opět počkám! a to dalších několik dnů. Jenže mě už došla trpělivost a obávám se, že společnost peníze nevrátí.

Přistýlka Aloe Vera 5 zón 4+1 Velikost: 140x190 cm SKU: 110070379 (mimo jiné)

Žádal jsem o určitou kompenzaci kvůli následným problémům nedodání zboží. Nic adekvátního tomu nenabídli. Tudíž žádám okamžité vrácení částky na účet.