OKAY Holding a.s. (OKAY s.r.o.; JENA - nábytek, s.r.o.)

#54437Nedodání zboží

2 měsíce 4 dny 1 hodina

16.12.2021, před 2 lety

Dana Lamková

Dne 18.11.2021 objednaná v prodejně v Plzni na Borských polích sedací souprava včetně jejich dovozu a vynášky do bytu. Dle internetu dodací lhůta cca 6-9 týdnů, což odpovídalo 46. týdnu. Zboží i doprava zaplacena na místě. Až doma jsem zjistila, že na faktuře je dodání 49.-50. týden. Na základě dotazu přišla zpráva o předběžném termínu dodání 8.12.,což se nestalo. Volala jsem, bylo mi řečeno, že dodání bude 29.12. Dnes (16.12.) mi volali, že dodání bude v půlce ledna 2022. Jak jim mám věřit, že to tak skutečně bude. Jelikož jsme starou sedací soupravu vyhodili, nyní budeme Vánoce trávit i s rodinou asi na zemi (myslela jsem si, že dle dodací lhůty uvedené bude do Vánoc dodána). Na můj dotaz, proč se mnou nekomunikují mi bylo řečeno, že posílají průběžně zprávy, ale já žádnou nedostala.

Sedací souprava Duo Panama-látka afryka 724, doprava a vynesení do bytu, služba-bezstarostný servis

Jelikož jsem si nakoupila nábytek dle této sedací soupravy, chtěla bych jí dodat, výměna za jinou nepřipadá v úvahu. Chtěla bych obdržet finanční kompenzaci za opožděné dodání.