Bombex Company s.r.o.

#57211Reklamace zboží Elektrická ruční pila BRENCHIE +Náhradní beterie+ náhradní řetěz

2 měsíce 2 dny 16 hodin

27.04.2022, před rokem

Jaroslav Sura

Na základě objednávky č. 23812 ze dne 26.3.2022 jsem dne 29.3.2022 obdržel balíček Elektrická ruční pila BRENCHIE +Náhradní beterii + náhradní řetěz.
Protože po krátké době používání (cca 15 min) jedna baterie nefungovala, zaslal jsem firmě Rumble stories, s.r.o. 7.4.2022 reklamaci. Po určitých periperiích týkajících se správnosti používaného formulaře jsem dne 14.4.2022 obdržel baterii novou. Při jejím odzkoušení jsem zjistil že pila s touto baterií nefunguje,následně jsem zjisti, že i náhradní baterie má závadu - i při částečném vybití svítí zelená kontrolka.Tuto skutečnost jsem firmě oznámil v reklamaci 15.4.200.
Od té doby neustále urguji vyřízení reklamace, nemám pilu ani peníze a nemám ani důvěru k této firmě. Na mé urgence mně neustále firma reaguje takto:

pro urychlené vrácení peněz popřípadě vyřízení reklamace či výměny zboží využijte formulář, který najdete zde: https://nakupdarek.cz/formular-pro-vraceni-penez/
Vyplněný formulář jsem však zaslal v balíčku se zbožím a také mailem.

Elektrická ruční pila BRENCHIE +Náhradní beterie + náhradní řetěz

Požaduji vrácení peněz na můj účet uvedený ve formuláři- pro vrácení peněz, který jsem firmě 2x zaslal.