AURES Holdings a.s.

#57678GPS lokator

16.05.2022, před rokem

Ivan Dubyk

Dobrý den. 22.4.2022 jsem prostřednictvím AAA Auto uzavřel úvěrovou smlouvu na automobil Volkswagen Touareg (SPZ: ***)
Cena auta byla 399999 Kč při okamžitě platbě. Uzavřel jsem úvěrovou smlouvu prostřednictvím AAA Auto s úvěrovou společnosti s tím že si musím do auta nechat namontovat GPS lokátor v hodnotě 20 000 Kč + doplňkové služby v hodnotě 8999 Kč. Bylo mi sděleno že bez toho úvěr nebude poskytnout. V úvěrové smlouvě je uvedena kupni cena vozidla 428 998 Kč. O GPS lokatoru a doplňkových službách žádná zmínka. Úvěrová společnost mi následně mailem sdělila že montáž GPS lokatoru není povinnosti při koupi vozu na úvěr. Take mi nebylo sdeleno co jsou doplňkové služby, jen že tak se dělá při každé úvěrové smlouvě. K platbě mi byla oznámena jen výši měsíčních splátek úvěrové společnosti po sjednanou dobu. A tak mě pracovnik zprostředkovatelé úvěru záměrně uvedl v omyl.

Tim pádem požadují vráceni peněz za GPS lokator a doplňkové služby. Nechci platit za služby o které nemám zájem a ani nepotřebuji, i když to nevyžaduje úvěrová společnost,a že to nemám ještě ani namontovano.. Kontaktoval jsem firmu GlobalSec která poskytuje prodej a montáž GPS lokatoru, a bylo mi řečeno že GPS lokator + namontovani které společnost AAA Auto poskytuje za 20 000 Kč, u nich stojí 11 000 Kč!!! Je to velké zklamání pro mně!

GPS lokátor + doplňkové služby

Žádám storno a vrácení poplatku za GPS lokátor a doplňkové služby v cenové hodnotě 28999 Kč.