Rumble stories s.r.o.

#58435Nefunkční zboží

19.06.2022, před měsícem

Zdeňka Hornova

Objednala jsem si ruční pilku Brenchie, pilka přišla po rozbalení jsem ji chtěla vyzkoušet,ale pilka byla nefunkční. Pilku Brenchie jsem poslala zpět na výměnu ale do dnešní ho dne mi nepřišla žádná odpověď a ani pilka.

Elektrická ruční pilka Brenchie objednávka číslo 27836, číslo faktury 12224819

Dobrý den,čekala jsem přesně měsíc od převzetí zboží , které jsem vám poslala zpět. Že mi ho vymenite a nebo mi alespoň dáte zpětnou vazbu že zboží již není nebo není možné ho opravit. Ruční pilku Brenchie jsem od vás koupila jako dárek.

20.6.2022 09:06, před měsícem

Spotřebitel má v popsaném případě nárok na vrácení peněz do 14 dnů poté, co prokáže, že zboží podnikateli odeslal, popř. poté, co zboží podnikatel obdržel (§ 1832 občanského zákoníku). Nedojde-li k navrácení peněz včas a podle zákona, má spotřebitel nárok navíc i na zákonné úroky z prodlení.

Bude-li podnikatel i nadále v prodlení s navrácením peněz, může spotřebitel využít tzv. předžalobní výzvu. Více o ní na https://www.dtest.cz/clanek-3511/predzalobni-vyzva.

23.7.2022 23:21, před 24 dny

Žádáme společnost, aby se k případu vyjádřila. V opačném případě bude stížnost uzavřena.