NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o

#59065Lživé vyjádření společnosti NaturaMed o obsahu emailu,který jsem jim údajně poslala v řešení neopravnemeho nauctovani poplatků za neobjednané sluzby

3 měsíce 20 dnů 1 hodina

14.07.2022, před rokem

Jarmila Bělíková

Dobrý den ,

V mé předešlé stížnosti ,že mi společnost naturaMed neoprávněně naúctovala poplatek za údajně zboží ,které jsem nikdy neobjednala ,jsem se v odpovědi společnosti NaturaMed dozvěděla,že údajně jsem jim 30.5.2022 odeslala přes email,že se jedná o mojí babičku,ktera od nich prej odebírala zboží a že jsem po nich údajně požadovala ukončení odesílání jejich zboží krze formuláře plné moci za osobu blízkou! Chtěla bych podotknout,že jsem jim žádný email ,kde by stálo ,že vyplním formulář za osobu blízkou s plnou mocí neposlala a že moje babičky jsou již obě dávno mrtvé a ani se nejmenují stejně jako já (Jarmila Bělíková). Navíc moje Babička ze strany (Bělíků zemřela v roce 1968 takže si asi těžko mohla cokoli od společnosti obednat a už vůbec se nejmenovala Jarmila! Navíc jsem žádný takový email společnosti NaturaMed ani nikdy neodeslala!od společnosti mi to přijde jako nekalá praktika na moji osobu !společnost uvádí nepravdivé informace!pokud se společnost NaturaMed neprodleně nevyjádří k mé osobě pravdivě,bude o mě uvádět nepravdivé informace a stále mě obtezovat,(nejdříve ,že jim údajně dlužím,ať do 7mi dnů zaplatím za něco co se mě nikdy netýkalo a teď zase ,že mám poslat za svoji babičku formulář s plnou mocí aby mohli ukončit prodej -to už si že mě asi vážně dělají legraci!to si vážně myslej,že jsem tak blbá??! Ráda bych společnost vyzvala aby mi sdělili můj email a co se v něm píše !a to klidně prostřednictvím tohoto webu!následně to prošetří PČR a určitě přes nějakého správce sítě nebo někoho podobného bude mít při prošetření této věci přístup k informaci ,jak probíhala emailová domluva mezi mnou a společnosti NaturaMed !navíc mám konverzaci mezi mnou a společnosti NaturaMed v odeslaných zprávaáh na mém emailu, kde nic takového nestojí .je tam úplně jiné vyjádření s řešením problemu k faktuře číslo 11744403 -a to jest s řešením předešlé stížnosti!takže mi začíná docházet trpělivost a žádám tímto neprodlené vyjádření NaturaMed Pharmaceuticals s r.o. s uvedením pravdivých informací vůči mojí osobě !napravení mé reputace a to ,z důvodu ,že jsem jim nikdy nic nedlužila zboží neobědnala,aby tedy stornovali neoprávněné naučtovaní faktury číslo 11744403,aby vysvětlili proč tvrdí ,že jsem jim údajně poslala email s údajnou mojí babičkou co se údajně jmenuje stejně jako já!že jsem se s nimi nikdy nedomlouvala na vyplnění plné moci aby mohli ukončit údajnou objednávku za moji údajnou osobu blízkou!a a aby mě neobtěžovali a vymazali moje osobní údaje!pokud tak NaturaMed neučiní podávám Trestní oznámení a to ve všech bodech ,kterých se společnost NaturaMed dopustila na mojí osobě !!

Jarmila Bělíková
Faktura číslo 11744403