Content for Mobile

#60804Neoprávněná platba

23.09.2022, před rokem

Martin Mathauser

Od společnosti Game service CFM mi bylo účtováno 299-,aniž bych si něco od této zlodějske společnosti něco objednával!!!Pouštěl jsem si video(recept na masove karbanátky) na seznam.cz a okamžitě mi to přesměrovalo na nějakou jinou stránku kterou jsem okamžitě znakem "X" vypnul a po 5minutach mi přišlo že platba ve výši 299kc proběhla v pořádku. Což je blbost neboť jsem s ničím nesouhlasil. A další měsíc mi přišla další SMS že platba proběhla v pořádku.coz mi štve neboť sem okamžitě volal na operátora mě sítě a ten mi zdědil že on stim nic nesvede neboť to je jiná služba atd.Takze jsem pěkně vytočený.
..Okamzite jsem službu ESR Live ve svým mobilu zablokoval a dnes mi přišla SMS že mi nemohly za službu Game service CFM provést platbu 299kc.to je vrchol drzosti!!!

Vase platba 299,0 Kc pro ESR Live za Game Service CFM prave v poradku probehla. Vsechny platby a jejich nastaveni najdete na https://moje.o2platba.cz. Vase O2

Reakce na stížnost by mela byt jednoduchá:Měli by mi vrátit 2 platby což je 598kc a já to nebudu dále rozmazavat jinak to předám své advokátní kanceláři a ta to vyřeší zřejmě jinou a ne příjemnou cestou.