Společnost


Ženské kruhy s.r.o.

Počet nahlášených stížností:2
Z toho za letošní rok:0
Stále v řešení:1
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

#60952Zakoupena kniha nikdy nedorazila.

Stav stížnosti

v řešení

Celková doba trvání

4 měsíce 2 dny 16 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
30.09.2022, před 4 měsíci

Lubica Pavlíčková

Znění stížnosti

Produkt zakoupen,
Ženské kruhy s.r.o.
Přílohy
3. 9. 2020 10:42
komu: mně

Krásný den!

posíláme Vám fakturu za Kniha Mrcha vs. chudá holčička, Doprava (Česká pošta), kterou najdete v příloze tohoto e-mailu.

Brzy Vám zašleme další informace k zakoupenému produktu.

Kdybyste s čímkoli potřebovali poradit nebo pomoci, neváhejte se na nás obrátit na na e-mailu info@martinabrandova.cz nebo telefonicky na (+420) 739 081 902.

Odkaz na obchodní podmínky najdete zde.

komunikace chvili fungovala ve stylu, ze covid dorazil i tiskarny, chybi papir atd ... az utichla uplne. domena prestala existovat.

pani :
Krásný den, paní Pavlíčková,

bohužel i do tiskárny dorazil COVID a tak se to celé mírně posouvá - tiskárna dováží papír z Uzbekistánu a to je teď komplikované.
Knihu bychom měli distribuovat během prosince :) Bonusy ke knize budeme zasílat krátce předtím.

S přáním pohodového dne
Ž., tým M. B.
+ 420 775 094 507

Web - martinabrandova.cz
Facebook - Holka v byznysu 2.0
Instagram - Holka v byznysu

se uplne propadla mimo deni a realitu podle me ...

Pavlickova


Produkt

Kniha


Požadované řešení

Vraceni penez bylo nekolikrat pozadovano, v tuhle chvili me nic nenapada.


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
4.10.2022 14:52, před 4 měsíci

Pokud spotřebitel uhradil kupní cenu zboží, prodávající má povinnost zboží dodat. Pokud tak neučiní ve sjednaném termínu, ocitá se v prodlení. Pokud doba dodání nebyla sjednána, může spotřebitel požadovat dodání zboží ihned. Prodávající je poté povinen plnit bez zbytečného odkladu, nejpozději by mělo být plněno do 30 dní. Jestliže zboží nedodá, upozorní spotřebitel prodávajícího, že nedodal zboží včas a poskytne prodávajícímu přiměřenou lhůtu k dodání zboží (lze poskytnout i mlčky).

Pokud prodávající nedodá zboží ani ve lhůtě poskytnuté spotřebitelem, má spotřebitel nárok na odstoupení od smlouvy dle § 1978 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník. Odstoupením od smlouvy se smlouva ruší od počátku a strany si mají povinnost vrátit poskytnutá plnění. Spotřebiteli tedy odstoupením od smlouvy vzniká nárok na vrácení zaplacené částky.

Nereaguje-li prodávající na e-maily, je vhodné zvolit komunikaci v písemné formě (nejlépe doporučený dopis). V případě, že prodávající nevrátí spotřebiteli peněžní prostředky v přiměřené době po odstoupení, je možné prodávajícího vyzvat k plnění tzv. předžalobní výzvou dle § 142a zákona č. 99/1963 Sb., občanský soudní řád. Zaslání předžalobní výzvy nikoho nezavazuje k podání žaloby u soudu. Ale při projednání sporu před soudem, má v případě úspěchu ten, kdo vyzval protistranu předžalobní výzvou, právo na náhradu nákladů řízení. Jejím zasláním je zároveň dlužník upozorněn na možnost uhradit dluh bez dalších soudních výdajů. Více informací ohledně náležitostí předžalobnívýzvy je možné vyhledat na webové adrese www.dtest.cz/clanek-3511/predzalobni-vyzva. Zároveň spotřebitel může žádat zákonný úrok z prodlení [viz § 1970 občanského zákoníku (ve výši stanovené nařízením vlády č. 351/2013 Sb.)].

Platil-li spotřebitel při nákupu přes internet platební kartou a obchodník nedodá objednané zboží, může spotřebitel využít bankovní nástroj zvaný zpětná platba (chargeback). S jeho pomocí lze za určitých podmínek získat peníze zpět. V případě problému by měl spotřebitel co nejdříve kontaktovat svou banku s žádostí o provedení zpětné platby. Žádost je vhodné podpořit relevantními dokumenty, například kopií komunikace s obchodníkem atd.

Nepodaří-li se spor vyřešit smírnou cestou, má spotřebitel možnost obrátit se na mimosoudní řešení sporů při České obchodní inspekci. Tato služba je bezplatná. Odkaz na podání návrhu na zahájení mimosoudního řešení sporů je možné vyhledat na webové adrese https://www.coi.cz/informace-o-adr/.

Nyní se čeká na vyjádření společnosti.