AZ Energies s.r.o.

#61410Neuhrazení přeplatku po datumu splatnosti a zrušení záloh na listopad přes SIPO

17.10.2022, před rokem

Jana Jungmannová

Žádám společnost AZ energies o okamžité zaslání vyúčtování přeplatku plynu 4281 Kč - splatnost byla 13.10.2022 - Jana Jungmannová

Jelikož s vaší společností ukončuji smlouvu k 30.10.2022 pro nesouhlas s cenou, žádám vás, aby jste zrušili strhávání záloh přes SIPO od 30.10.2022 na obě odběrná místa.

Žádám vás, aby jste mi e-mailem potvrdili odeslání přeplatku a zrušení strhávání záloh od listopadu 2022 přes SIPO

Dále vás žádám o urychlené vyřízení reklamace, kde jste mi vyúčtovali o 128 m3 plynu více- na odběrném místě Javoříčská 1082/56. Jelikož od vaší společnosti odcházím , je potřeba stav plynoměru uvést správně- viz reklamace, kterou jsem vám zaslala 4.10.2022

Jak je možné, že jste mne nezákoně převedli do jiné společnosti a po pár měsících zase nazpět aniž bych o tom věděla a podepsala přestup k firmě RD Doubravčice.

Jana Jungmannová

Okamžité zaslání přeplatku - 4281 Kč.
Dálůe okamžité vyřízení reklamace, kde jste mi navýšilis stav plymoměru o 128 m3 a okamžité proplacení 128 m3, které jste mi ve faktuře nafakturovali.
Dále žádám, aby od 30.10.2022 mi byly zrušeny zálohy na plyn přes SIPO