ARTOKNA s.r.o.

4 měsíce 14 dnů 3 hodiny

10.03.2015, před 9 lety

Michael Taylor

Dne 8.3.2015 kolem 13 hod. došlo k samovolnému prasknutí okna, kterému předcházela rána. Okna jsme si nechali dělat dne 15.3.2013 č. zakázky S23-0291.
Vzhledem k tomu, že nedošlo k mechanickému poškození, ale samovolnému prasknutí, kdy jsme se čirou náhodou nacházeli na zahradě a u okna se nikdo nenacházel, požadujeme kompletní výměnu skleněné tabule včetně vyplnění plynu v oknu, jak bylo původně zakoupeno.

Reklamaci jsme dne 9.3.2015 zaslali výrobci, který hned v telefonu, aniž by viděl fotku cokoliv, uváděl, že to je blbost, aby po takové době okno samo prasklo a že asi těžko budu reklamovat a dnes, 10.3.2015 zaslal email, že došlo k mechanickému prasknutí (doslova: Rozsah praskliny vznikl důsledkem mechanického poškození, samovolné prasknutí skla nevyžaduje takový rozsah, které vykazuje sklo u Vaší zakázky.). Firmy co se tímto zabývají mluví přesně opačně a ilustračně ukazují mnohem větší praskliny. Firmě sem znovu zaslal, že si stojím za svým a doženu věc opravdu až k soudu, poněvadž nelžu a sklo prasklo samovolně a snad nějaké testy to prokážou...zakázka stála 11tisíc, testy budou nejspíš dražší, ale pokud mě to někdo po výhře zaplatí, tak do toho půjdu, protože jen já vím, jak sklo opravdu prasklo a né firma, co podle fotky a hrozným kecem zamítne reklamaci

3 dílné okno, 3 x 2-sklo Ug = 1,0 + SUPERSPACER

Výměna skla