Společnost


IntermaxGroup AG

Počet nahlášených stížností:294
Z toho za letošní rok:9
Stále v řešení:7
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

100%
0%
Toto skore je založeno na 2 stížnostech.

#62818Neopravněné strhnuti částky z učtu

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

4 měsíce 12 dnů 21 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
06.12.2022, před 6 měsíci

Daniel Nepivoda

Znění stížnosti

Koukal na vypis z uctu a najednou vidim jak mam nejakou platbu o ktere nevim. Pak to resim co je to za stranku a podobne. Clenstvi bylo zruseno nic mi naskakovat uz nemelo nic mi strhnout nemeli a bum stejne se to stalo.


Produkt

CB P4U.INFO GB (onlineservices-cb med)


Požadované řešení

Rozhodne nechci nic mic s touhle podvodnou strankou nic spolecneho. Nechci od nich zadne sluzby. Chci vratit sve penize a to v plne vysi.


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
8.12.2022 14:03, před 6 měsíci

Společnost IntermaxGroup AG je provozovatelem internetových seznamek. Poskytuje jak bezplatné, tak placené služby. Při bezplatné registraci si může uživatel založit profil, prohlížet si profily jiných uživatelů a jiným uživatelům zasílat připravené zprávy. Uživatelé, kteří se přihlásí k placené službě, mohou na rozdíl od bezplatné služby navíc kontaktovat jiné uživatele a psát jim vlastní zprávy. Placenou službu lze objednat na různě dlouhou dobu. Uživatel musí být však před zřízením těchto služeb informován o placeném charakteru, obsahu a rozsahu služeb a rovněž o ceně a platebních podmínkách.

Doporučujeme spotřebiteli, aby kontaktoval společnost standardním způsobem na její kontaktní údaje. E-mail, který společnost uvádí ve všeobecných obchodních podmínkách je: support@ero-kontakty.cz a výpověď může být v českém jazyce, neboť samotná smlouva byla uzavřena v češtině.

Pokud spotřebitel nechce, aby jej společnost dále kontaktovala, doporučujeme, aby podal také písemnou žádost (nejlépe doporučeně a s dodejkou) o odstranění osobních údajů z databáze podnikatele.

Pokud by se spotřebitel domníval, že podnikatel osobní údaje neodstranil nebo ho o odstranění údajů nevyrozumí, může podat stížnost k prošetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Kontakty na podatelnu ÚOOÚ jsou dostupné zde: https://www.uoou.cz/podatelna%2Duradu/os-1006.

Z důvodu předběžné opatrnosti může spotřebitel rovněž požádat svou bankovní společnost o zablokování své platební karty, aby nemohlo dojít ke stržení částky za další časové období. Blokace platební karty však může být spojena s určitým poplatkem.

Vzhledem k tomu, že se jedná o zahraniční subjekt se sídlem ve Švýcarsku mimo Evropskou Unii, nelze kontaktovat Evropské spotřebitelské centrum působící při České obchodní inspekci, nýbrž dozorový orgán přímo v zemi sídla provozovatele.

Webové stránky jsou dostupné na tomto odkazu:
https://www.konsum.admin.ch/bfk/de/home.html?_organization=1008%2C1079

Na nich mají umístěný kontaktní formulář, skrze tento můžete dozorový orgán oslovit:
https://www.konsum.admin.ch/bfk/de/home/das-bfk/kontakt.html

Reakce společnosti

Publikováno
13.12.2022 07:39, před 6 měsíci

Dobry den, prosim kontaktujte nasi zakaznickou podporu s co nejvice detaily ohledne Vaseho uctu / problemu a zminenym id transakce na cz@help-dating.com, k doreseni pripadu. Dekujeme

Vyjádření dTestu

Publikováno
31.1.2023 22:14, před 4 měsíci

Žádáme spotřebitele o sdělení, v jaké fázi se stížnost nyní nachází, případně o její uzavření.

Vyjádření dTestu

Publikováno
19.4.2023 14:20, před měsícem

Spotřebitel již nevyužil možnosti na vývoj případu reagovat, stížnost proto uzavíráme.