Společnost


RegioJet a.s.

Počet nahlášených stížností:282
Z toho za letošní rok:97
Stále v řešení:64
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

#67296Žádný kyslík a 40 stupňů Celsia

Stav stížnosti

v řešení

Celková doba trvání

4 měsíce 7 dnů 5 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
25.05.2023, před 4 měsíci

Zuzana Provazníková

Znění stížnosti

Po dobu 6 a půl hodin je ve vlaku z Budapešti do Prahy šílené teplo a žádný kyslík! Všem je tu špatně. Personál tvrdí, že s tím nemůžou nic dělat. Bez udání důvodu, příčiny ani ničeho jiného se situace nijak nemění.


Požadované řešení

Žádám o přísun kyslíku a snížení teploty ve voze 2 nejlépe nabídku další vody zdarma.


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
25.5.2023 12:07, před 4 měsíci

Není-li služba poskytnuta nebo není-li poskytnuta ve sjednané kvalitě, doporučujeme spotřebiteli, aby dle článku XIV smluvních přepravních podmínek společnosti RegioJet a.s. uplatnil reklamaci. Reklamace z přepravy cestujících a zavazadel se podávají písemně na adresu sídla dopravce: STUDENT AGENCY, Dům pánů z Lipé, Náměstí Svobody 86/17, 602 00 Brno, telefonicky na čísle: 420 539 000 146, e-mailem: reditel@regiojet.cz, nebo osobně na jakékoliv pobočce STUDENT AGENCY/RegioJet. Reklamaci lze podat do 1 roku po uskutečnění jízdy na výše uvedených kontaktech.

Stížnost je možné směřovat i přímo ke společnosti RegioJet a.s. prostřednictvím kontaktního formuláře, který spotřebitel nalezne zde: https://regiojet.cz/sluzby/vase-podnety.

Nepodaří-li se spor vyřešit smírnou cestou, má spotřebitel možnost obrátit se na mimosoudní řešení sporů při České obchodní inspekci. Tato služba je bezplatná. Odkaz na podání návrhu na zahájení mimosoudního řešení sporů je možné vyhledat na webové adrese https://www.coi.cz/informace-o-adr/.

Vyjádření dTestu

Publikováno
21.8.2023 13:41, před měsícem

Žádáme společnost, aby se ke stížnosti vyjádřila. V opačném případě bude stížnost uzavřena.

Nyní se čeká na vyjádření společnosti.