SHOE REPUBLIC s.r.o.

1 měsíc 24 dnů 4 hodiny

27.05.2015, před 9 lety

Eva Klugová

Pánská vycházková obuv Salamander 31-90502-01 za 2 590,-Kč, byla zakoupena 09.11.2014.Reklamace uplatněna 30.04.2015.
Již po několika měsících jevila známky velkého opotřebení a to i na vrchovém materiálu, kde obuv není ničím namáhána. V dubnu se zcela odtrhly paty od podešve, částečně i špičky. Tímto se boty staly nenositelnými.
Reklamace nebyla uznána. Pan F. F. (nevím kdo to je?) v popisu stavu obuvi uvádí nepravdivé údaje (změněn původní tvar, zbytky lepidla, poškození ostrým předmětem na podpatcích). Jinak popsal jen skutečný stav obuvi, proto jsem ji reklamovala! Odůvodnění - používání obuvi nešetrným způsobem a v rozporu s návodem na použití.
Se závěrem reklamace nesouhlasím, vyznačila jsem to i na protokolu, protože obuv je vysoce nekvalitní a nebyla nošena v rozporu s návodem na použití a vady se projevily do 6 měsíců od zakoupení. Obuv jsem převzala zpět.
Na okraj. Kopii reklamačního listu jsem musela zasílat do prodejny, protože pod tímto číslem byla vedena zcela jiná reklamace.

Pánská obuv Salamander 31-90502-01 black

Vrácení peněz, nedůvěra k produktu