Destiny Distribution, s.r.o.

#6958Neuznaná reklamace zimní bundy

4 měsíce 2 dny 17 hodin

09.06.2015, před 9 lety

Jan Uhlíř

18.2.2014 jsem zakoupila dceři zimní bundu v kamenné prodejně v Českých Budějovicích za 2792,-.Na bundě se odlupuje vrchní vrstva látky a to v místech namáhaných tj. na ramenou(zřejmě od batohu) a v podpaží (třením). O tom, že by se na bundě nemohl nosit batoh nebo kabelka jsem poučena nebyla. Bunda se nesmí prát, což jsem dodržela, může být jen chemicky ošetřena, ale toto jsem neučinila z obavy možného zhoršení poškození. Reklamaci jsem učinila dvakrát a i podruhé jsem obdržela identický dopis, pouze se změnou datumu o tom jak jsem se o bundu špatné starala, usoudili tak na základě "letitých zkušeností". V této kamenné prodejně a i na eshopu jsem nakupovala a vždy byla spokojená. Mám pocit, že zamítnutí obou reklamací někdo vytiskl automaticky aniž bundu viděl, protože špatně se starat o bundu pouze na určitých místech,kdy ostatní místa jsou jako nová to snad nejde.Bunda byla používaná pouze jako městská, na sport užívala dcera jinou. Využitím vaší služby dávám firmě možnost vše přehodnotit, nepřijít o zákazníka a postavit se k situaci čelem. S pozdravem a díky Lada Uhlířová

Bunda Bench BLKA1745B F13 GY008, BARVA GREY, velikost S

Vzhledem k situaci bych přivítala vrácení peněz nejraději v hotovosti(vzhledem k vzniklým potížím) a pokud bych měla přistoupit na kompromis jsme ochotni přijmout i časově neomezenou poukázku a vybrat si jiné zboží(bundu).Nový kus stejné bundy odmítám, myslím si, že problém by vznikl znova.