AZ BUS & TIR PRAHA s.r.o.

#6966Kvalita služeb společnosti AZ BUS

3 měsíce 20 dnů 3 hodiny

10.06.2015, před 9 lety

Jana Nováková

jela jsem autobusem společnost AZ BUS v neděli 7.6. v 19:15 z Lokte u Čechtic do Prahy. Autobus měl hodinové zpoždění. Další problém nastal při platbě jídného. Řidič neuměl česky, byl nepříjemný a neurvalý a odmítal odpovídat okradl mě. Cestovala jsem s malým batůžkem (cca 15l), nejdříve mi řidič řekl, že je to v pořádku a neplatí se za něj. platila jsem 75 kč za jízdenku stokorunou, na to mi vrátil pouze 15 kč, když jsem ho upozornila, že 10 kč chybí vzal si desetikorunu zpět a místo toho aby ji vyměnil za 20 kč, vytiskl mi místo toho lístek na batoh za 20 kč. Když jsem se proti tomu ohradila mlčel a odmítl mi sdělit podmínky pro placení za zavazadla s tím že ho to nezajímá, takže mi nezbývalo než mu nechat 20 kč navíc a jet. Dalšího spolucestujícího se řidič ptal, jestli chce jízdenku, chtěl si tedy nechal peníze načerno pro sebe. Vypadá to, že toto řidič dělá běžně, jsou to malé částky, kterých si lidi často nevšimnou. Autobus byl ve velice špatném technickém stavu a špinavý a řidič neurvalý a buhví jestli je způsobilý k řízení. Zatím jsem napsala stížnost na dopravce, ale nevěřím že se tomu budou věnovat.

7.6. v 19:15 autobus společnosti AZ BUS z Lokte u Čechtic do Prahy

Ráda bych se na vás tímto obrátila s žádostí o prověření společnosti a vrácení jízdného, protože služby, technický stav autobusů ani chování řidiče neodpovídají běžnému standardu v ČR a s AZ BUS to nebylo zdaleka poprvé, tímto bych také ráda varovala ostatní od cestování s nimi, protože se mi zdá nebezpečné.