Věra Kadlecová

#7351Nevrácená částka za vrácené zboží v zákonné lhůtě

1 den 4 hodiny

28.07.2015, před 9 lety

Gabriela Nárožná

Dne 24. 4. jsem si na eshopu www.nejprotebe.cz našla svatební šaty. Protože jsem měla nějaké doplňující otázky, kontaktovala jsem mailem majitelku, se kterou jsme se na všem dohodly e-mailem, včetně objednávky a byly mi doručeny šaty. Platila jsem převodem. Přišly ale jiné šaty, než jsem si objednala, proto jsem zaslala el. odstoupení od smlouvy a šaty zaslala zpět. Na to mě majitelka obchodu kontaktovala s omluvou a šaty mi vyměnila za správné. Tentokrát však neseděla velikost, opět jsem zaslala šaty zpět a sepsala odstoupení od smlouvy emailem, ve lhůtě 14 dnů. Od té doby mi eshop dluží peníze za objednané šaty, paní majitelka po několika urgencích a výmluvách (nemocný syn, dovolená) napsala, že celou věc prověří u účetní. Toto se opakovalo asi 2x, ale peníze nedorazily. Následovaly další urgence z mé strany. Paní Kadlecová se omluvila a poslala printscreen z banky 15. 7. s tím, že platbu právě odeslala. Peníze stále nemám. Už jsem zaslala další 3 emaily s tím, že peníze nedorazily, avšak bez odezvy. Z celého jednání mám jen pocit, že paní Kadlecová mlží, kdyby peníze odeslala, tak jsou dávno na účtu, žádná tuzemská platba nejde 14 dnů. S takovým přístupem jsem se ještě nesetkala. Částka je 2589 Kč. V balíku faktura u zboží přibalena nebyla.

Svatební šaty

Jediné řešení je okamžité vrácení peněz na bankovní účet, který má paní Kadlecová k dispozici.