Rabator s.r.o.

#9641Dotaz na vyřízení stížnosti,nedodané zboží

4 měsíce 25 dnů 4 hodiny

08.02.2016, před 8 lety

Vážený zákazníku Berslevu.cz,

společnost Rabator, s.r.o., která provozuje doménu Berslevu.cz byla zakoupena od bývalých majitelů v průběhu září novým investorem ze zahraničí včetně domény Berslevu.cz a její databáze zákazníků.

V tuto chvíli přebíráme společnost a probíhá její audit. Zjišťujeme účetní stav, hodnotu majetku, kontrolujeme smluvní dokumentace, platby za poslední účetní období.

Omlouváme se tímto za komplikace, které jsme vám způsobili. V průběhu druhé poloviny ledna bychom měli veškerá data mít kompletní a budeme schopni nabídnout řešení za nevyužité vouchery a případné reklamace. Společnost Rabator, s.r.o. bude v tomto termínu nabízet zákazníkům vrácení peněz nebo případně jinou náhradu.

Omlouváme se tímto za komplikace v předvánočním období a prosíme o trpělivost do druhé poloviny ledna, kdy bychom rádi ukončili audit společnosti Rabator, s.r.o. a navrhli řešení vzniklé situace. V té době bude Berslevu.cz fungovat v nové podobě jako agregátor a bude ukončena činnost slevového portálu.

S pozdravem

Constantin Ciuntu
jednatel Rabator, s.r.o.

Dne 22. prosince 2015 10:33 Stanislav Cichý napsal(a):

Dobrý den, mám opětovný dotaz na zaslání objednaného zboží

3. 12. 13:08

Dobrý den, mám dotaz,kdy mi bude zaslán 256 GB USB flash disk OTG - zlatá č. objednávky 9902014168.

S pozdravem

Koperníkova 1613/15
73701 Český Těšín
tel.: 603 759 977
e-mail.: cichy.stanislav@tiscali.cz

Děkuji za informace

Tato zpráva byla zkontrolována na viry programem Avast Antivirus.
www.avast.com

Zaslat výrobek, přípqdně navrácení zaplacené částky