5 měsíců 15 dnů

08.08.2016, před 8 lety

Josef Vašina

Dne 16.06.2016 jsem v Alze reklamoval mobilní telefon Nokia Lumia 1520 černý (ASRE16246078r)se závadou viditelných skvrn v podsvícení.Telefon byl po mechanické stránce zcela v pořádku, což je uvedeno i v příjemce reklamace.
14.07.2016 jsem dostal od Alzy mail, že se na závadu nevstahuje záruční oprava protože byl display telefonu mechanicky poškozen. Na mou žádost o zaslání fotografie mechanického poškození ze servisu, který reklamaci vyřizoval přišla po několika urgencích ze strany Alzy pouze fotografie displaye zapnutého nerozebraného mobilního telefonu, který dle mého názoru vůbec neobjasňuje verdikt servisu o mechanickém poškození. Nerozumím tomu jak může mít mobilní telefon, který je po mechanické stránce ve 100% stavu a bez jakýchkoliv vnějších poškození (ohybů, škrábanců, vrypů na display apod.)mechanicky poškozený display. Není mi také jasné, proč telefon, který je součástí programu "skvělý servis" byl na opravě skoro celý měsíc i když s ním v servisu pravděpodobně nic nedělali a pořídili jen foto displaye. Alza považuje dle vyjádření pracovníka pobočky reklamaci za uzavřenou a odmítá se mnou dále komunikovat. Telefon jsem doposud z důvodu zachování originality stavu z pobočky Alzy nevyzvedl.

Nokia Lumia 1520 černá, SN358342052779000

Záruční oprava