Společnost


Lidl Česká republika v.o.s.

Počet nahlášených stížností:709
Z toho za letošní rok:80
Stále v řešení:27
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

70%
30%
Toto skore je založeno na 130 stížnostech.

#2538Nedodané zboží

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

10 měsíců 4 dny 21 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
17.03.2014, před 10 lety

Iva Bušková

Znění stížnosti

Dnes jsem navšívila Lídl v Hodoníně.V akci jste měli mít kafé Lavazza a vůbec nebylo.Akce začínala dnes a byla jsem na prodejně v 10.00.Prodavačka mi řekla,že mám přijet v týdnu a zkoušet.Tak pokud si myslíte, že moje auto jezdí na vduch,tak se šíleně pletete.Nechápu, proč dáváte do akce a letáků zboží, které vůbec na prodejny nedáte.Je to jen klamání zákazníků a myslím si, že i o hodně zákazníků tímto přicházíte.

S pozdravem
Bušková


Produkt

kafé Lavazza


Požadované řešení

rozhodně nechci slevu,ale zboží které nabízíte a propagujete, za cenu uvedenou v letáku


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
17.3.2014 16:04, před 10 lety

V případě, že prodejce dává určité zboží do "akce" vztahuje se na takové jednání ustanovení přílohy 1 písm. d) k zákonu pro ochranu spotřebitele, které zní, že pokud obchodník nabízí ke koupi výrobky nebo služby za určitou cenu, aniž by zveřejnil důvody, na jejichž základě se může domnívat, že nebude sám nebo prostřednictvím jiného podnikatele schopen zajistit dodávku uvedených nebo rovnocenných výrobků nebo služeb za cenu platnou pro dané období a v přiměřeném množství vzhledem k povaze výrobku nebo služby, rozsahu reklamy a nabízené ceny (vábivá reklama). V případě, že by se jednalo o vábivou reklamu, může spotřebitel podat podnět České obchodní inspekci, která za takové jednání může obchodníka sankcionovat.

Vyjádření dTestu

Publikováno
22.1.2015 11:12, před 9 lety

Vzhledem k datu podání stížnosti se společnost Lidl Česká republika v.o.s. rozhodla pro nevyužití možnosti reakce. Stížnost z tohoto důvodu uzavíráme.