#37055Použité zboží

18.11.2019, před 4 lety

Josef Lácha

Dobrý den. Objednal jsem si novou autochladničku Copmpas Cool box 30l v hodnotě cca 2 tis. Zboží poslané na alzabox. Při vyzvedávání zboží, jsem si po otevření schránky všiml, a samozřejmě ihned zdokumentoval toto: Krabice je viditelně poškozena, je protrhaná, dále rohy krabice jsou rozlepené. Originální zalepení, ač se tváří jako originální, tak zboku chybí část barevného polepu pod izolační páskou, viditelně na fotkách je zřejmé že víka krabice jsou již přelepené podruhé, protože nejsou lepeny symetricky a rohy víka jsou rozlepené a ohmatané. Podal jsem návrh na výraznou slevu na produkt, protože mi Alza prodala použité a rozbalené zboží pod hlavičkou zboží nového. Bohužel mi byla nabídnuta pouze sleva na poškozenou krabici, přičemž bylo operátorem konstatováno, že se jedná o nové zboží. Zboží jsem tedy vrátil ve lhůtě 14 dnů, nicméně mi vznikly náklady spojené s dopravou na pobočku a obecně se mi vůbec nelíbí jak se takto může společnost zachovat, i přesto, že mám prokazatelné důkazy.
Č. objednávky:192674663
číslo reklamace a dotazu: Dotaz CCT8937995

Důkazní fotografie:

Velmi mě znepokojuje chování společnosti Alza, protože takto prodávají již rozbalené zboží jako nové a mnoho lidí tímto přichází o peníze.
Děkuji.

J.L.

Autochladnička Compas Cool box 30 l 12/240 V

Peněžní kompenzace za vrácení zboží, vysvětlení a omluva zástupce společnosti Alza.