#37319Alza.cz vymahanie darceku promo licence

25.11.2019, před 4 lety

Cindy Tothová

Ahojte, dnes mi prišla od advokata Alza.cz predžalobná vyzva na vyplatenie darčekou ktore mi boli dodane elektronicky licencia hier pri vrateny / stornovaný objednávok 2017-2019.
Licencny kod na hru mi bol automaticky zaslaný na email hned pri vytvorený objednávky, kedze som sa rozhodovala ohladne pc komponentou objednavky som casto stornovala a vytvarala nové objednávky.
Na fakture je udané nehmotný darček v hodnote 0€ mam dobropis na vratenie / stornovanie tovaru okrem darčeku ale kedze sa jedna o kod na hru ten nemozno vratit ani stornovat. Alza mi zapocitana niekolko krát hodnotu hier 60-100€ ktoré som dostala od alza.sk automaticky pri vytvorený objednávky bez toho aby som tovar prevzala. Teraz advokat alza.cz žiada zaplatit všetky promo kody samsung a intel do 7 dní inak poda sudnu žalobu o neopravnené sa obohatenie. Alza žiada vymyslenú sumu plnej fyzickej kopie hry a nebere do uvahy ze sa jednalo o nepredajny promokod Samsung a Intel.

Promo licence hry

Zastaviť konanie advokata, vystavit dopropis na nepouzité promo kody hier. Som ochotná spor uzavriet mimosudnou cestou.