Vodafone Czech Republic a.s.

#38946Okradení

20.01.2020, před 4 lety

Pavel Bolvan

Dobrý den.

Dne 10.1. jsem byla na pobočce Vodafone na Václavském náměstí 799/48, Nové město.
V tento den jsem byla uhradit měsíční splátku za služby, které od Vás odebírám, Váš zaměstnanec, který na dané pobočce (výše uvedené) pracuje ode mne převzal částku ve výši 6.563,- za údajné uhrazení služeb.
Z pobočky jsem odcházela s tím, že jsou veškeré služby uhrazené a v pořádku.
Bohužel si jeden z Vašich zaměstnanců dovolil tuto částku převzít a nezadat do systému jako uhrazenou, tudíž si finance uhradil do své kapsy. Následující den jsem byla telefonicky kontaktována Vaším pracovníkem, kde mi bylo oznámeno, že mé služby nejsou stále uhrazeny a že mi tím pádem hrozí odpojení mých služeb, které jsem na Vaší pobočce zaplatila.

Po tomto zjištění jsem musela na Vaší prodejnu, kde jsem 10.1. služby uhradila, ale vzhledem k tomu, že Váš zaměstnanec záměrně ponechal, tudíž mé služby uhrazené nebyly.
Na pobočce mi bylo řečeno, že zaměstnanec, který mě obsluhoval na prodejně tam nyní není.
Ale vzhledem k tomu, že se jedná o zaměstnance cizineckého původu, tak bylo jednoduché zjistit o koho se jedná. Po rozporech se zaměstnanci na této prodejně se náhodně po 6ti dnech finance v systému objevily.
Tudíž mi byla zaslána SMS zpráva, že částka ve výši 6.488,- byla uhrazena, i přesto, že jsem hradila 6.563,-.
Tím pádem mi ani jedna z Vašich SMS zpráv nesedí.
Proto Vám tímto žádám, aby jste si příště lépe vybírali své zaměstnance (prodejce), jelikož díky Vašemu zaměstnanci, který se mě pokoušel okrást přemýšlím o přechodu ke konkurenci a odstoupení od smlouvy. K dnešnímu dni jsem se nedočkala žádné omluvy ani žádného vyrozumění.
S Vaší společností mám bohužel v poslední době časté problémy a tím pádem špatné zkušenosti.
Prosím o vyřízení a prošetření tohoto případu.
Doufám, že tento problém budete řešit a žádný z Vašich zaměstnanců si nedovolí se pokusit o krádež u dalšího zákazníka.
Vaše jednání a postup při řešení problémů se mi vůbec nelíbí.
Myslím si, že Vaší společnosti platím dost vysoké částky na to, abych ”musela” každý měsíc řešit nějaké problémy.
Děkuji za pochopení,
Pavel Bolvan.