Vodafone Czech Republic a.s.

#3945Naúčtovaný poplatek - služby nefungovaly jak by měly, Tarif RED ("neomezený")

5 měsíců 11 dnů

04.08.2014, před 10 lety

Ivana Černá

Přes operátora mi byl uzavřen tarif RED (převedení tel.č. od konkurence). Už v prvních 30 dnech služby nefungovaly, jak by měly a Vodafone nevyřešil situaci ohledně toho, že SIM nedrží signál, data nefungují, jak by měla. Stručně popsáno: Tarif RED (neomezený) - je víc omezený než neomezený, data nefungují, SIM karta nedrží signál. Dnes vše funguje evidentně tak, Vy plaťte, my neplníme a při Vaší nespokojenosti plaťte ještě jednou! V jednom telefonu mám dvě SIM od Vodafone - stará SIM signál drží normálně, na nové se signál ztrácí a místo příchozího hovoru přijde SMS: "pokoušel se vám dovolat XY". U původní SIM karty jiného operátora také nebyl žádný problém, jak ohledně signálu, tak v rámci dat - fungovala neustále. Vzhledem k tomu, že služby, za které se platí nemalé peníze nefungovaly, tak jak bylo slíbeno, když došlo v rozhovoru s operátorem na odstoupení od smlouvy kvůli nespokojenosti apod. bylo mi to vymluveno, že by se stejně musel doplatit závazek... atd. Jako řešení výměny SIM karty mi bylo sděleno, že to je na pobočce zpoplatněno. Při dalším rozhovoru už operátor řekl, že by bylo možné v tomto případě za výměnu SIM neplatit, SIM kartu mi operátor slíbil poslat, ale nebyla žádná doručena. Vzhledem k tomu, že v rodině máme dalších 8 SIM u Vodafone (jak tarify, tak ještě stále nějaké předplacené karty) jako vstřícný krok by potěšilo nějaké řešení ke spokojenosti zákazníka. Tímto Vodafone děkuji za řešení situace.
A dále děkuji dTestu za pomoc při řešení.

Odstoupení od smlouvy bez úhrady závazku (jako věrný zákazník Vodafone, který služeb tohoto operátora využívá více než 10 let děkuji za přehodnocení a nabídnuté řešení)