Lidl Česká republika v.o.s.

#45932Reklamace Reference #411484185:

2 měsíce 11 dnů

03.11.2020, před 2 měsíci

Pavlo Verezey

Bohužel po nějaké době zakoupené zboží ztratilo svoji kvalitu ale bohužel ještě víc trápí laxní chování zaměstnanců které řeší moji reklamací.
Reklamací ze dne 11.10.2020, účet ani fakturu jsem bohužel neměl ale podle nápovědy na vašich stránkách 12.10.2020 bylo mnou zasláno na hotline@lidl.cz veškeré foto a případný datum uhrazení objednávky, po více než 20 dnů nikdo se mě neozval a já tim padem nevím zda něco ještě potřebujete.

Vyřešení reklamací ve lhůtě do 30 dnů jak je v zákoně napsáno.
Děkuji

8.11.2020 15:42, před 2 měsíci

Reklamace včetně odstranění vady musí být vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se podnikatel se spotřebitelem nedohodne na lhůtě delší. Marné uplynutí této lhůty se považuje za podstatné porušení smlouvy. Dojde-li k podstatnému porušení smlouvy, má spotřebitel právo od smlouvy odstoupit a žádat vrácení peněžních prostředků. Spotřebitelovi doporučujeme, aby si uchoval všechny dokumenty prokazující, že reklamace byla uplatněna.

Nevyřízení reklamace ve výše uvedené lhůtě je rovněž přestupkem, za který může být prodávajícímu udělena pokuta. Dozor nad dodržováním zákona o ochraně spotřebitele provádí Česká obchodní inspekce.

Nebude-li možné spor mezi spotřebitelem a podnikatelem urovnat smírnou cestou, má spotřebitel možnost se obrátit na mimosoudní řešení sporů při České obchodní inspekci. Více informací o mimosoudním řešení sporů je možné vyhledat na webové adrese www.adr.coi.cz.

14.12.2020 14:18, před měsícem

Dobrý den, pane Verezey, jsme přesvdčeni, že Vaše reklamace byla již vyřízena.
Děkujeme za podnět
Lidl Česká republika

13.1.2021 17:27, před 3 dny

Žádáme spotřebitele o sdělení, v jaké fázi se stížnost nyní nachází, případně o její uzavření.

Pavlo Verezey

14.1.2021 03:09, před 3 dny

Jsem velice moc spokojen. Děkuji mnohokrát.

14.1.2021 09:47, před 2 dny

Na základě výše uvedeného stížnost uzavíráme s dosažením dohody.