Lidl Česká republika v.o.s.

#51138Dvakrát zaplacená objednávka

10.06.2021, před měsícem

Jitka Čížkovská

dobrý den, omylem jsem z účtu 2x zaplatila za jednu objednávku, s hot line lidl si píšu již přes měsíc - ověřuje to již 8 různých zaměstnanců firmy Lidl nicméně stále se nic nevyřešilo
č. objednávky 3250603361 ze dne 26.04. - platba 5.5. a 8.5. 2 799,-
posílala jsem printscreen účtu i plnou moc jelikož jsem balík nechala zaslat na adresu své matky a už se mi nikdo neozývá
už ani nevěřím, že peníze vrátí jen jsem dost zklamaná, měla jsem Lidl za spolehlivého obchodníka

vrácení peněz

11.6.2021 13:07, před měsícem

Zadržuje-li podnikatel peněžní prostředky spotřebitele bez právního důvodu, jedná se o bezdůvodné obohacení. Kdo se bezdůvodně obohatil, je povinen získaný majetkový prospěch vrátit ochuzenému bezprostředně po výzvě. Pokud tak neučiní, ocitá se v prodlení a ochuzený má možnost navíc požadovat zákonný úrok z prodlení.

12.6.2021 08:17, před měsícem

Dobrý den, za komplikace i časovou prodlevu spojenou s vrácením platby se Vám omlouváme. Situaci jsme prověřili a evidujeme, že příslušné oddělení již celou záležitost řeší. Požadavek jsme zaurgovali a v nejkratším možném termínu budete kontaktována. Děkujeme, že jste se na nás prostřednictvím dTestu obrátila. Přejeme, pokud možno, hezký den. S pozdravem Lidl Česká republika

24.7.2021 15:45, před 6 dny