Společnost


Vodafone Czech Republic a.s.

Počet nahlášených stížností:511
Z toho za letošní rok:71
Stále v řešení:19
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

57%
43%
Toto skore je založeno na 114 stížnostech.

#52689Neschopnost poskytnout nové administrátorské heslo pro vstup do účtu

Stav stížnosti

v řešení

Celková doba trvání

2 měsíce 19 dnů 11 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
16.09.2021, před 3 měsíci

Andrea Cechakova

Znění stížnosti

Dobrý den,

byla jsem dlouholetou klientkou UPC, 27.12.2020 jsem přešla pod Vodafone. Dva technici zprovoznili modemy, daly smlouvu o pronájmu a poskytnutí služeb. Vše probíhalo celkem zmatečně, potřebná HESLA přišla v sms zprávě na mobil. Bohužel, smsku jsem si smazala, mám starou Nokii s omezenou kapacitou počtu zpráv a než jsem se stihla přihlásit do zák. účtu smska byla prostě pryč. No o nic přece nejde, že? Ovšem jde...jsem nechodíci, špatně se orientující mimo domov ale heslo již 9 měsíců nemám. Na základě písemných žádostí mi bylo nakonec řečeno že mám odlišné údaje na OP a že jsem přece povinna změny hlásit. Jenže já jsem klientem od 27.12.2020, OP mám stále stejný a do účtu se nedostanu. Nikam se nedovolám, bez hesla na vodafone nechoď. Stačí když platím a platím opravdu moc. Nemohu se podívat jaké služby vlastně mám a nemohu nic zrušit. Pouze osobně což je u mě nemožné. Od společnosti odejdu, z důvodu neznámého termínu stěhování zatím přejít ke konkurenci nemohu. Zaráží mě naprosto neuvěřitelné arogantní chování z pozice moci...nikam si nedoleze. Když lanařili to byla ale jiná písnička.


Produkt

Omylem smazané heslo, údajně jiný OP a následné neposkytnutí nového hesla


Požadované řešení

Dodání HESLA obratem na email nebo mobil smskou.


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
11.10.2021 17:22, před měsícem

Čerpání služeb spočívá i v tom, že má spotřebitel přístup ke svému účtu. není tedy možné de facto znepřístupnit spotřebitelce účet neposkytnutím nového hesla.

Zdravotní stav spotřebitelky neumožňuje osobní návštěvu pobočky, tudíž by bylo vhodné vyřešit nastalou situaci elektronicky a v co nejkratším čase. Zvláště v případě, kdy s největší pravděpodobností došlo k administrativní chybě na straně podnikatel, protože spotřebitelka od dne uzavření smlouvy a poskytnutí osobních údajů svůj občanský průkaz neměnila.

Vzhledem k odmítnutí poskytnutí hesla ze strany podnikatele, není spotřebitelce umožněno seznámení se s vyúčtováním a tudíž se nemůže objektivně seznámit ani s možnými změnami tarifu, či jiných služeb. Podle našeho názoru není přístup k spotřebiteli není vhodný, protože informační povinnost podnikatele nekončí pouze odesláním informací spotřebitelce zvoleným způsobem, ale spotřebitelka musí mít reálnou možnost se s informacemi seznámit, což není možné, protože nastal problém na straně podnikatele.

Reakce společnosti

Publikováno
21.10.2021 13:35, před měsícem

Dobrý den, paní Cechaková, daná záležitost mě velmi mrzí. Abychom se na to mohli podívat, napište nám přes reklamační formulář https://www.vodafone.cz/pece/formular-reklamace (pokud máte aktivní služby Vodafone) nebo poštou: Vodafone Czech Republic a.s., Reklamační oddělení, náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5. Děkuji za pochopení. Přeji Vám pěkný den. Lenka Pilná Péče o zákazníky
Odpovědi na nejčastější otázky najdete na https://www.vodafone.cz/pece/. Zdarma můžete volat na 800 77 00 77 nebo *77 ze sítě Vodafone. Kontaktovat nás můžete on-line přes Můj Vodafone. Rádi vám pomůžeme i na Facebooku (https://www.facebook.com/vodafoneCZ/) či Twitteru (https://twitter.com/Vodafone_CZ).

Nyní se čeká na vyjádření spotřebitele.