Vodafone Czech Republic a.s.

#54802Změna tarifu

04.01.2022, před 9 měsíci

Jiří Pešek

Tak paní mi změnila tarif abych ušetřil a ještě nabídla telefon ejhle když přišlo vyutovánía min dat jáK jsem chtěl ale cena stejná prý jsem porušil smlouvu tak nevim jestli já nebo operátorka asi tam dělají ze zvláštních škol.Proste podvod.

Snížení tarifu (data)

Nechám na Vás ale zaplatil jsem za data která jsem nevyužil a ještě naletěl neodborné školené pracovnici

5.1.2022 09:41, před 9 měsíci

Podle § 430 odst. 2 občanského zákoníku podnikatele zavazuje jednání jeho zaměstnanců, jestliže třetí osoba (v tomto případě spotřebitel) jednala v dobré víře. Výjimkou by byl zjevný exces zaměstnance.

Pokud by spotřebitel nesouhlasil s vyúčtováním služeb, může se s reklamací obrátit na společnost.

V případě, že společnost reklamaci vyúčtování zamítne, může se spotřebitel do jednoho měsíce ode dne doručení vyřízení reklamace obrátit na Český telekomunikační úřad s námitkou proti vyřízení reklamace (vzorový formulář je možné vyhledat na webové adrese www.dtest.cz/clanek-3295/namitka-k-ceskemu-telekomunikacnimu-uradu-proti-vyrizeni-reklamace-sluzby-elektronickych-komunifkaci). Řízení je zpoplatněno (100,- Kč) a pracovníci Českého telekomunikačního úřadu na základě dodaných podkladů rozhodnou, zda společnost postupovala správně, či ne.

12.1.2022 06:56, před 9 měsíci

Dobrý den, pane Pešku, je mi líto, pokud došlo k nedorozumění. Abychom se na to mohli podívat, napište nám přes reklamační formulář https://www.vodafone.cz/pece/formular-reklamace (pokud máte aktivní služby Vodafone) nebo poštou: Vodafone Czech Republic a.s., Reklamační oddělení, náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5. Děkuji za pochopení. Přeji Vám pěkný den. Lenka Pilná Péče o zákazníky

15.2.2022 09:07, před 8 měsíci

Žádáme spotřebitele o sdělení, v jaké fázi se stížnost nyní nachází, případně o její uzavření.

29.3.2022 10:19, před 6 měsíci

Spotřebitel již nevyužil možnosti na vývoj případu reagovat, stížnost proto uzavíráme.