Zásilkovna s.r.o.

#56217Ztracení-nedoručení zásilky. Neoznačení štítkem 4323345948

08.03.2022, před 4 měsíci

Irena Grassow

dne 4.3. ve 13:30 jsem na pobočce v Příbrami Trivas Engineering 261 odeslala zásilku. Nicméně její stav se ani dnes 8.3 nezměnil a v aplikaci se zobrazuje, že je stále přijata na podacím místě, kam jsem tedy dnes ráno volala. Bylo mi sděleno, že dle poslední evidence byla předána přepravci, který však zásilku neoznačil šťítkem. Nyní není nikde k dohledání. Obsahem balíčku byl dárek.

Číslo zásilky: 4323345948
Jsem s touto skutečností velmi znepokojena a služby Zásilkovny mě velmi zklamaly.

Prosím o vyrozumění.

Grassow

Dohledání zásilky

8.3.2022 10:47, před 4 měsíci

Pokud nebyla služba poskytnuta nebo nebyla poskytnuta ve sjednané kvalitě, je vhodné uplatnit reklamaci. Při uplatnění reklamace může spotřebitel žádat řádné poskytnutí služby, přiměřenou slevu, případně může od smlouvy odstoupit, pokud vadné plnění ze strany podnikatele bylo podstatným porušením smlouvy (pokud se dá předpokládat, že by spotřebitel smlouvu neuzavřel, věděl-li by o porušení smlouvy).