Společnost


Lidl Česká republika v.o.s.

Počet nahlášených stížností:676
Z toho za letošní rok:47
Stále v řešení:24
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

73%
27%
Toto skore je založeno na 126 stížnostech.

#60815Nemožnost zaplacení stravenkovou kartou

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

4 měsíce 14 dnů 5 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
25.09.2022, před 8 měsíci

Zdeněk Peremský

Znění stížnosti

Dobrý den, dne 25.9.2022 v 9.13, účtenka číslo ***, prodejna Teplice, Pražská 300, celková cena nákupu 2866,77 Kč, částku 1680 K č jsem chtěl zaplatit ze stravenkové karty naše stravenka, nebylo mi tu umožněno, se slovy,že ti nelze, ani přivolaným vedoucím směny. Opakovaně takto platím v prodejnách Lidlu bez problémů.


Produkt

nemožnost platby ze stravenkové karty


Požadované řešení

vrácení peněz a doplacení čásky ze stravenkové karty


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
29.9.2022 13:10, před 8 měsíci

Na stránkách společnosti Lidl je uvedeno, že je možné zaplatit pomocí elektronické karty "Naše stravenka" denně částku max. 1600,- Kč, přičemž lze stravenky uplatnit pouze na nákup potravin a nealkoholických nápojů.

Více o stravenkách, které přijímá společnost Lidl nalezne spotřebitel na webové adrese: https://www.lidl.cz/c/prijimane-stravenky/s10008533.

Vzniklou situaci tedy spotřebitel může reklamovat přímo u daného podnikatele, přičemž je vhodné tak učinit bez zbytečného odkladu (například u vedoucího pracovníka).

Nárok při uznané reklamaci záleží na dohodě stran.

Nepodaří-li se spor vyřešit smírnou cestou, má spotřebitel možnost obrátit se na mimosoudní řešení sporů při České obchodní inspekci. Tato služba je bezplatná. Odkaz na podání návrhu na zahájení mimosoudního řešení sporů je možné vyhledat na webové adrese https://www.coi.cz/informace-o-adr/.

Vyjádření dTestu

Publikováno
8.2.2023 15:35, před 4 měsíci

Společnost byla o podané stížnosti informována, bohužel však dosud neprojevila zájem se k případu vyjádřit. Vzhledem k tomu, že služba VašeStížnosti.cz funguje na principu oboustranné dobrovolnosti, jsme nuceni stížnost uzavřít.

V případě potřeby další právní konzultace se spotřebitel může obrátit na naši poradnu na telefonní lince 299 149 009. Dále může spotřebitel využít možnost mimosoudního řešení spotřebitelských sporů při České obchodní inspekci. Více informaci k uvedené službě lze nalézt na webové adrese www.adr.coi.cz.