O2 Czech Republic a.s.

#30047Internet Optimal Air 720 984 981

22 hodin 29 minut

24.01.2019, před 5 lety

Jarmila Kročková

v listopadu jsem na základě nespokojenosti, kterou jsem řešila s reklamačním oddělením, (pí. Petra Zemanová)O2 odstoupila od smlouvy na televizi a Internet. Vrátila jsem na prodejně setbox a modem. Nikdo mne však neupozornil, že internet musím vypovědět zvlášť a to písemně. Bohužel jsem si ponechala telefonní služby, takže jsem si všimla až o Vánocích, že mě neustále O2 účtuje Internet, který již nemám. Jsem důchodkyně a tři měsíce platby za služby, které neposkytují je značná částka. Nyní již po řádném vypovězení (výpovědní lhůta další měsíc, takže smlouva končí až 2.2.19) a pokusu o reklamaci, mě přišla doufám, že už poslední faktura a aby toho nebylo málo, tak je tam připočtena částka za upomínku. Nedaří se mi zjistit za co je ta upomínka? Jak jsem se zmínila mám od O2 telefonní "služby" ,měsíčně platím cca 500,- Kč, což mě také připadá jako neuvěřitelná nehoráznost. Moje vnoučata u jiného operátora za menší peníze mají 5GB a já mám celých 200MB!! Jsem u O2 již řadu let, ale zdá se mi, že služby jsou čím dál tím horší. Budu muset přejít k jinému operátorovi. Zůstávala jsem u 02 jen proto, že manžel má také O2 a je umístěn v Alzheimer zařízení, tak jsem to nechtěla komlikovat.

S pozdravem

Jarmila Kročková

Internet Optimal Air

Byla bych ráda, aby se 02 k problému postavili tak jak se na takovou společnost sluší a patří! Když jsem zjišťovala proč platím za tyto služby, bylo mi řečeno, že mi ten internet stále posílají i přesto, že nemám přijímač:-(
Také bych uvítala rozumnou nabídku na telefon. Manželův telefon,(607239707)který prakticky nepoužívá, volám mu pouze já, mne stojí měsíčně dalších 250,-Kč