O2 Czech Republic a.s.

#35068Výpadek internetu a televizního signálu

3 dny 10 hodin

26.08.2019, před 22 dny

Blanka Hádková

děkujeme za zaslání kódu za zápas Slávie, ale o tento zápas jsme nepřišli, ale od pátku 20.8. do pondělí 23.8. jme byli bez internetu a televize. Po půlhodinovém čekání v sobotu na telefonu, nám bylo oznámeno,
že je velká porucha, která se bude řešit v pondělí. Takže jsme přišli o jiné zápasy a televizní programy a možnosti na internetu. Omluva žádná a o kompenzaci ani taky nic.

S pozdravem Hádková Blanka

Slevu.

26.8.2019 13:43, před 22 dny

Nebylo-li možné službu využít nebo ji využít jen částečně, kvůli závadě na straně společnosti, je společnost povinna zajistit odstranění závady a přiměřeně snížit cenu nebo po dohodě se zákazníkem zajistit poskytnutí služby náhradním způsobem.

Zákazník by měl v souladu s § 64 odst. 7 zákona o elektronických komunikacích službu u společnosti reklamovat a žádat nápravu (požadovat přiměřené snížení ceny nebo zajištění služby náhradním způsobem). Společnost je povinna vyřídit reklamaci bez zbytečného odkladu, nejpozději do 1 měsíce ode dne doručení reklamace. Doručení vyřízení reklamace musí být provedeno prokazatelným způsobem.

V případě, že společnost reklamaci zamítne nebo uplyne lhůta pro její vyřízení, může se zákazník do jednoho měsíce ode dne doručení vyřízení reklamace (nebo uplynutí lhůty pro její vyřízení) obrátit na Český telekomunikační úřad s námitkou proti vyřízení reklamace (vzorový formulář je možné vyhledat na webové adrese www.dtest.cz/clanek-3295/namitka-k-ceskemu-telekomunikacnimu-uradu-proti-vyrizeni-reklamace-sluzby-elektronickych-komunikaci). Řízení je zpoplatněno (100,- Kč) a pracovníci Českého telekomunikačního úřadu na základě dodaných podkladů rozhodnou, zda společnost postupovala správně, či ne.

27.8.2019 14:25, před 21 dny

velice mě mrzí, že jste řešili potíže s fungováním naších služeb.

Pod uvedenými údaji majitele jsem dohledala nahlášené potíže z 16. 8. 2019, které byly vyřešeny 19. 8. 2019. Za dobu, kdy jste měla potíže hlášené se poté automaticky vrací poplatek za službu poměrnou částí do následujícího vyúčtování. V případě, že byste zde kredit za nefunkční služby nenašla, prosím, obraťte se na nás na email info@o2guru.cz

Nedaří se mi však dohledat další vámi zmíněné potíže od 20. 8. do 23. 8. 2019. Mohla byste mi prosím do neveřejných údajů ještě doplnit, z jakého čísla jste v sobotu volala a o jaké datum se má jednat?

Anna Typovská
Guru pro Social Media, O2

28.8.2019 10:30, před 20 dny

omlouvám se za chybně označené datum, jedná se o 16. 8 až 19.8.
Hádková B.

28.8.2019 13:48, před 20 dny

děkuji vám za zprávu. Potíže ve dnech od 16. 8. do 19. 8. 2019 evidujeme nahlášené a byly řešeny naší technickou podporou. Prosím, v případě, že byste v dalším vyúčtování neměla uvedenou slevu za výpadek služeb v těchto dnech, napište nám na email info@o2guru.cz a vše dořešíme.

Anna Typovská
Guru pro Social Media, O2